Hakkımızda

GKD bilişim 2011 yılının son aylarına doğru freelance çalışan web tasarım ve yazılım uzmanları tarafından kurulmuştur. Hepsi alanında profesyonel ve universitenin ilgili bölümlerinden mezun olan ekibimiz normal şartlarda bir kurumsal web sitesini tahmini olarak 2 hafta içinde bitirip teslim edebilmektedir.

Globalleşen dünyamızda internetin önemi gittikçe artmaktadır. Bizde bunları görüyoruz ve değişime ayak uyduruyoruz. En son teknoloji yöntemlerle web sitenizi 0 hatasız (CSS+W3C) hazırlıyoruz. Yüksek güvenlikli yazılım dilleri ile oluşturuyoruz. Bizden hangi hizmeti alırsanız alın iş tesliminden itibaren 2 ay destek sağlıyoruz ve bütün oluşan sorunlar 2 ay boyunca bizden kaynaklı sayıyoruz.

Ayrıca yazılım hizmetimizde 6 aylık destek sunmaktayız. Biliyorsunuz ki web yazılım hizmeti tasarım hizmetinden daha komplike bir hizmettir. Yapım aşamasıda daha uzundur fakat olabilecek hatalara karşı yazılım hizmetimizi aldığınızda 6 aylık bir destek süreci oluyor. Sizi hiç bir şekilde mağdur duruma sokmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Sizinde bir web sayfasına ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Kısaca hizmetlerimizi sıralarsak;

  • Web tasarım; Tamamen özgün tasarımlarla web sitenisi hazırlıyoruz.
  • Web yazılım; En güncel yöntemlerle sitelerinizi 0 hatasız ve yüksek güvenlikli olarak hazırlıyoruz.
  • Adwords danışmanlığı; Sitenizi en uygun bütçelerle google reklamlarında çıkartıyoruz..
  • Seo danışmanlığı; Google doğal arama sonuçlarında yükselmeniz için sitenizi optimize ediyoruz.
  • Banner tasarım; Sitenizin görselliğine birazda olsa katkı sağlıyoruz. Dilerseniz reklam bannerlarınızıda yapıyoruz.
  • İphone uygulama geliştirme; Firmanız veya projeniz için gerekli olan iphone uygulamasını geliştiriyoruz.
  • Basılı medya tasarımı; Katalog,büroşür,antetli kağıt vs baskı işlerinizin tasarımını ve kurumsal kimlik çalışmanızı yapıyoruz.