Web Tasarım

Web tasarım hizmetimiz alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından iş bölümü yapılarak gerçekleştirilmektedir. Biliyorsunuz ki kişisel, blog, kurumsal, ticari vb. olan her türlü sitelerin ortak amacı daha çok müşteriyi daha çok kullanıcıyı tarafınıza çekebilmektir. Fakat kullanıcıyı çekmekten ziyade onu sitenize bağlamanız daha önemli haldedir. Sitenizi ziyaret eden kullanıcının sitenizi tekrar ziyaret etmesini sağlayabilmektir asıl sorun. Böylece devamlı bir hit sağlar ve sitenizin yükselişini keyifle izleyebilirsiniz.

Bunun için gereken bir kaç şey;

  • Site arayüzünün göze hitap eden hoş çizgilerden oluşması gereklidir. Gözü yormayan insanların baktıkça bakmak istediği bir arayüz olması ziyaretlerin sıklığını arttıracaktır. Akılda kalıcı bir arayüz insanların sizin sitenizi hatırlaması için yeterli olacaktır.
  • Kullanım kolaylığının gerçekten basit olması gereklidir. Kullanıcılar sitenizi ziyaret ettiğinde tam bir link karmaşası yaşamaması gereklidir. Herşey kullanılabilir ve en fazla 2 tık uzakta olmalıdır.
  • Site yüklenme süresi önemlidir. Siteye giren kullanıcılar sitenizin yüklenmesini dakikalarca beklemeyebilir. Bu ziyaretçilerinizi sıkacaktır ve sayfayı kapatıp yeni site arayışına gireceklerdir. Bu sebeple optimize edilmiş ve hızlı açılan web sayfalarına ihtiyacınız olacak.

GKD Bilişim bir Web Tasarım Ajansı olarak bu hizmetlerin hepsini size sunmaktadır.

Seo Uyumlu Web Siteleri

Seo’nun açılımı Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu)’dur. Bu ise arama motorlarında doğal arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmak için gerekli optimizasyon işlemine verilen isimdir. Her site arama motoru mantığına uymayabilir. Bunu yapmak profesyonel iştir ve bilgisiz insanlar tarafından yapılan seo işlemi sitelerin sonuçlarda daha geri sıralarda çıkmasına ve hatta hiç çıkmamasına sebep olabilir.

GKD Bilişim olarak bizim tarafımızdan yapılan bütün web siteleri seo mantığına uygun olarak hazırlanmış ve bundan sonrada öyle hazırlanacaktır.